تبلیغات
فیلم های ترسناک - داستان فیلم تپه هاچشم دارند

سه شنبه 24 مهر 1386 - 04:10 ق.ظ

ژانر : ترسناک " هیجانی

این فیلم شبیه به فیلم پیچش غلط Worng Turn می باشد که فقط موضوع فیلم به گونه ی دیگری شروع می شود . امیدوارم از فیلم The Hills Have Eyes خوشتون بیاد .
به نظر من این فیلم از نظر فیلمبرداری واقعاً درست کار شده و دارای جلوه های وییژه جالبی هست
در اول فیلم متوجه افراد تحقیقاتی سفید پوشی رو می بینید که درحال تحقیقات از یک منطقه ی صحرایی می باشند که تعداد اون افراد به 4 نفر می رسد پس گذشت چند دقیقه یک موجودی با یک تبر تمام افراد محقق را می کشه و با ماشین جنازه هارو به جایی حمل می کنه علت تحقیقات اون افراد درباره ی اتمسفر و نوکلئیر هوا هست که باید در اون منطقه انجام می شد به دلیل اینکه اتمسفر هوا اون منطقه را تحت فشار قرار داده بود و به همین دلیل باعث تحقیقات این محققان می شه (با از بین رفتن اتمسفر حرارت هوا بسیار بالا می ره)
بعد ازکشته شدن محققان اتفاقات دیگری می افته .
یک خانواده درحال سفر به یکی از ایالت های آمریکایی می باشند که درحال سفر دقیقاً به همان صحرایی می رسند که اون اتفاقات افتاد ماشین در جاده بر روی یک سری تیغ می رود و تمام چرخهای ماشین می ترکد و ماشین دیگه کنترلی نداره و به یک سنگ بزرگ برخورد می کنه و در آخر می ایستد افراد از ماشین مضطرب پیاده می شوند . و برای کمک از رادیو استفاده می کنند ولی رادیو به هیچ عنوان کار نمی کنه چون این منطقه بسیار دورافتاده و همه جا به صورت خاک می باشد . پس چند دقیق تمام اون خانواده دور هم جمع می شوند و دعا می کنند که از این دردسر نجات یابند .گفته بودم که این منطقه دارای تحت حرارت اتمسفر نبوده و این منطقه را در چند وقت گذشته بیش از حد گرم کرده و باعث از بین رفتن آدمهایی که در اونجا زندگی می کردند بشه اما افرادی در آنجا زنده ماندند که سر و صورت اونا آب شده بود و از حالت عادی در آمده بودند و این گرما باعث از دست دادن مخ اونها شده بود (همان افرادی که محققان را کشتند)که این پدیده باعث می شد که هر فردی که جدید وارد اون منطقه می شد توسط این آدمها کشته و آنرا بخورند .
[ | دیدگاه ها : دیدگاه ]

[آتوسا آرین | لینک ]
نوشته های پیشین ...


[کلیک کن]

Powered by WebGozar

a HTML>